VEĽKÁ RUŽOVÁ KRÁĽOVNÁ

Dostupnosť: skladom 1 ks
558 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená pravým 23.75 karátovým zlatom, striebrom a prírodnými minerálmi.

Veľkolepá kráľovská Bohyňa v nádhernej sladkej ružovej farbe nesie posolstvo vznešenosti, oslavy ženskosti a otvorenia sa plnému prežívaniu Lásky.
V oblasti srdca má vsadený veľký polopriezračný ruženín vysokej kvality, ktorý symbolizuje klenot Srdca. Ono je stredom bytosti Bohyne a bránou k spojeniu, porozumeniu, súcitu a prijatiu na všetkých úrovniach. Bohyňa má v sebe ľahkosť a zároveň stabilitu, ktoré sa spájajú s ladnosťou a otvorenosťou plynutiu života.
Zosobňuje archetyp Kráľovnej, ktorý symbolizuje vznešenosť, zrelú múdrosť a prinášanie svojej služby svetu. Vďaka svojej veľkosti je Bohyňa vhodná aj do priestoru, kde sa stretávajú skupiny.
Na korunke má vsadený krásny dúhový mesačný kameň s odleskami do modra a dva ružové turmalíny - rubelity. Dole pod ornamentom na sukni ju zdobí krásny detail v podobe fazetovaného citrínu. 

Veľkosť: 49,5 cm - pre predstavu je v galérii jej fotka so mnou, ešte keď nebola dokončená :) 
Vsadené minerály: mesačný kameň, rubelity, ruženín, citrín

 

MESAČNÝ KAMEŇ

Kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Prináša podporu plodnosti, harmóniu v tehotenstve, v materstve i počas menštruácie. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje.

RUŽENÍN

Je kameňom bezpodmienečnej lásky na všetkých úrovniach. Podporuje harmóniu vzťahov k druhým aj k sebe samým. Lieči uroveň citov, prináša jemnosť, prijatie, ľahkosť a vedomie hlbokého prepojenia.

CITRÍN

Oživuje kreativitu, optimizmus, chuť do života a rozjasňuje myseľ. Podporuje dynamiku, flexibilitu a zároveň vnútorné pokojné naladenie. Spája vnútornú harmóniu s účasťou na spoločenskom dianí. Pomáha nám vidieť vo všetkom možnosť k rastu.Socha je dutá. Ku každej soche prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)