NÁRAMOK HĹBKA SRDCA

- 10%
Dostupnosť: skladom 1 ks
18 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok z prírodných minerálov, doplnených komponentami z chirurgickej ocele a krásnym príveskom v tvare srdca.
Mystický labradorit s vnútornými odleskami je ako hlbina, ktorá je v tomto náramku spojená s priezračným dúhovým aura krištáľom.
Elegantné odtiene farieb sa dajú krásne a univerzálne zladiť.

Minerály: labradorit, aura krištáľ
Veľkosť (obvod ruky): 16,3 cm

LABRADORIT

Je kameňom intuície, meditácie a ochrany pred negatívnymi vplyvmi. Pomáha upokojiť myseľ a uvidieť za ilúzie bežného života, aby sme sa spojili so stabilitou vo svojom vnútri. Vedie nás objavovať zázraky života v bežnej každodennosti. Rozširuje naše vnímanie a podporuje sebavyjadrenie.

KRIŠTÁĽ

Krištáľ vo svojej čírosti obsahuje všetky farby a je univerzálnym liečivým kameňom. Symbolizuje svetlo Zeme a má posilňujúce, očistné a ochranné účinky. Spája nás s prameňom pôvodnej energie a s čistou tvorivou silou duše. Dokáže energiu koncentrovať, prenášať, ukladať a prepájať. Navracia rovnováhu, podporuje vývoj a odstraňuje blokády minulosti.

Čo je aura krištáľ? Je to prírodný krištáľ, ktorý má
 dúhovú povrchovú úpravu vytvorenú pomocou zlata alebo platiny. Podľa môjho vnímania aj vnímania iných ľudí, ktorí sa zaoberajú liečivou silou minerálov, má tento dúhový efekt na liečivé účinky krištáľu pozitívny vplyv. Krištáľ ako kameň je symbolom bieleho svetla, ktoré v sebe obsahuje celé farebné spektrum. Aura efekt túto jeho vlastnosť zdôrazňuje. Náramok k Vám príde krásne zabalený, takže je vhodný aj ako darček 💗