KOZMICKÁ ŠAMANKA

: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
711 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom, striebrom a prírodnými minerálmi.

Kozmická Šamanka je silná, láskavá a múdra liečiteľka, ktorá nás pozýva objaviť nové rozmery života. Spája sa v nej pradávna múdrosť aj večná sviežosť a porozumenie hlbokým tajomstvám Vesmíru. Má vsadený nádherný veľký larimar, ktorý sa nazýva "Kameňom Nového Veku" a jeho jediné nálezisko je v Dominikánskej republike. Preto je veľmi vzácny a jeho farby pripomínajú azúrovú lagúnu. Bohyňa má na bruchu kozmický symbol Kvetu života, ktorý sa objavoval v mnohých dávnych kultúrach po celom svete a predstavuje harmonickú štruktúru tvoriacu všetko živé. V strede symbolu je vsadený dúhový mesačný kameň. Socha má na korunke vsadený krásny priezračný ametyst vysokej kvality, ktorý je kameňom intuície a duchovného prepojenia. Táto bytosť má veľmi pokojné, stabilné a zároveň spirituálne naladenie a je vhodná aj pre priestory, kde sa stretávajú väčšie skupiny ľudí. Inšpiruje nás k spojeniu sa na úrovni srdca, bez ohľadu na to, odkiaľ sme prišli a aké sú naše cesty. Všetky bytosti lásky sa môžu prepojiť, nech majú akékoľvek podoby.

Veľkosť: 47 cm
Vsadené minerály: mesačný kameň, larimar, ametyst

LARIMAR

Je kameňom vnútorného mieru a čistej viery v harmóniu života. Považuje sa za kameň Nového veku, pretože bol objavený pomerne nedávno. Otvára nás aktuálnemu vývoju života, rozširuje naše vnímanie a otvára nám cestu k realizácii našej vnútornej pravdy. Podporuje samoliečenie, zdravú sebazáchovu a obnovuje energetické prúdenie v tele.

AMETYST

Je kameňom meditácie a očisty ducha. Pomáha oslobodiť sa od starých návykov a prepojiť materiálny svet s duchovným. Je blahodarný na myseľ, ktorú dokáže upokojiť a povzbudiť. Priaznivo pôsobí na schopnosť rozhodovania a pomáha vidieť hlbšie do podstaty vecí. Ametyst podporuje činnosť endokrinného systému, upravuje metabolizmus, detoxikuje, posilňuje imunitný a nervový systém. Prináša zmysel pre spravodlivosť a čestnosť. Je vhodné odkladať ho na tienisté miesto, dlhodobo vystavený priamemu slnku môže blednúť.

 

MESAČNÝ KAMEŇ

Kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Prináša podporu plodnosti, harmóniu v tehotenstve, v materstve i počas menštruácie. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje.

 

Modrá farba sochy je v odtieni do petrolejovej, nie je to studená modrá. Čarokrásne ladí so zlatom a striebrom.

Socha je dutá. Ku každej soche prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)