DRUIDSKÁ KRÁĽOVNÁ

Dostupnosť: skladom 1 ks
368 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom a prírodnými minerálmi.

Nádherná lesná kráľovná, ktorá nesie Druidský symbol Triskelion. Spojená s mystickými tajomstvami lesa, s jeho bytosťami, aj s nekonečne plynúcou energiou prírody. Má hlbokú zelenú farbu, ktorá s pravým zlatom vytvára nádherné estetické spojenie. Triskelion odkazuje na zdravé plynutie neustále sa premieňajúcej životnej sily a aj na magické číslo 3. Táto Bohyňa zároveň nesie archetyp Kráľovnej a s ním spojené kvality vznešenosti, múdrosti, sebavedomia, intuitívnej vnímavosti a mystiky. Môže byť sprievodkyňou do magických svetov, alebo k hlbšiemu pochopeniu prírodných mystérií. Má veľmi pokojné a krásne vyžarovanie, akoby bola ponorená do seba, stabilná a zároveň vnímavá na mnohých úrovniach. Má vsadený prekrásny zeleno-tyrkysový labradorit, dúhový mesačný kameň a tmavobordový granát.

Veľkosť: 39,5 cm
Vsadené minerály: mesačný kameň, labradorit, granát

MESAČNÝ KAMEŇ je kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje. 

LABRADORIT je kameňom intuície, meditácie a ochrany pred negatívnymi vplyvmi. Pomáha upokojiť myseľ a uvidieť za ilúzie bežného života, aby sme sa spojili so stabilitou vo svojom vnútri. Vedie nás objavovať zázraky života v bežnej každodennosti. Rozširuje naše vnímanie a podporuje sebavyjadrenie.

GRANÁT prináša stabilitu, uzemnenie a posilnenie pri prekonávaní životných výziev. Podporuje sebaistotu, vnútornú silu a spojenie so Zemou.

Socha je dutá. Ku každej soške prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)