BOHYŇA KOZMICKEJ RUŽE

: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
373 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom, striebrom a prírodnými minerálmi.

Táto kráľovská ladná Bohyňa nesie posvätný symbol Ruže a kozmickej ženskej múdrosti. Zmyselnosť je povznesená do univerzálnych rozmerov, kde sa otvára všeobjímajúcej láske a slobode sebavyjadrenia. Vo Vesmíre rozhoduje jedine Láska. Táto Bohyňa má na čele vsadený dúhový mesačný kameň vysokej kvality, na srdci číry fazetovaný krištáľ a v ruži tmavomodrý astérický zafír, ktorý v sebe nesie čarovnú hĺbku. Bohyňa prináša posolstvo o nekonečnosti Vesmíru, o otvorení sa novým rozmerom svojho tvorenia, zmyselnosti aj duchovného súcitu a spojenia s inými bytosťami. 

Veľkosť: 38 cm
Vsadené minerály: mesačný kameň, krištáľ, zafír

MESAČNÝ KAMEŇ je kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje. 

KRIŠTÁĽ vo svojej čírosti obsahuje všetky farby a je univerzálnym liečivým kameňom. Symbolizuje svetlo Zeme a má posilňujúce, očistné a ochranné účinky. Spája nás s prameňom pôvodnej energie a s čistou tvorivou silou duše. Dokáže energiu koncentrovať, prenášať, ukladať a prepájať. Navracia rovnováhu, podporuje vývoj a odstraňuje blokády minulosti.

Modrá farba sochy je v odtieni do petrolejovej, nie je to studená modrá. Čarokrásne ladí so zlatom a striebrom.

Socha je dutá. Ku každej soške prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)