BOHYŇA KOZMICKEJ MÚDROSTI

: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
333 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom, striebrom a prírodnými minerálmi.

V modrých hlbinách múdrosti má každá hviezda svoje miesto. Táto kozmická Bohyňa je zahĺbená do všeobjímajúceho pokoja a súcitu, ktorý prepája všetky živé bytosti. Na brušku má symbol Kvetu života, ktorý je harmonickou štruktúrou tvoriacou všetko živé. Bohyňa prináša odkaz pochopenia prepojenosti všetkých bytostí v dokonalom celku a spojenia sa s múdrosťou, ktorá presahuje priestor aj čas. Na korunke má vsadený nádherný farebný dúhový mesačný kameň, v srdci fazetovaný číry krištáľ a na brušku v kvete života jemný ruženín.

Veľkosť: 36 cm
Vsadené minerály: mesačný kameň, krištáľ, ruženín

MESAČNÝ KAMEŇ je kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje. 

KRIŠTÁĽ vo svojej čírosti obsahuje všetky farby a je univerzálnym liečivým kameňom. Symbolizuje svetlo Zeme a má posilňujúce, očistné a ochranné účinky. Spája nás s prameňom pôvodnej energie a s čistou tvorivou silou duše. Dokáže energiu koncentrovať, prenášať, ukladať a prepájať. Navracia rovnováhu, podporuje vývoj a odstraňuje blokády minulosti.

Modrá farba sochy je v odtieni do petrolejovej, nie je to studená modrá. Čarokrásne ladí so zlatom a striebrom.

Socha je dutá. Ku každej soške prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)