BOHYŇA KOZMICKEJ HARMÓNIE

: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
353 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom, striebrom a prírodnými minerálmi.

Kozmická kráľovná, ktorá nesie posolstvo rovnováhy, harmónie a múdrosti presahujúcej veky. Vo Vesmíre je všetko dokonale vyvážené, všetko má svoje miesto, plynutie a vývoj. Bohyňa nás inšpiruje k nadhľadu, vnímaniu vyššej harmónie a aj pochopeniu nášho vlastného miesta v nekonečnom celku Života. Prináša pokoj, dôveru a stabilitu pre pokračovanie na našej ceste. Bohyňa má na korunke vsadený bielo-dúhový mesačný kameň, na srdci číry fazetovaný krištáľ a v dolnej časti krásny modrý labradorit.

Veľkosť: 37,5 cm
Vsadené minerály: mesačný kameň, krištáľ, labradorit

MESAČNÝ KAMEŇ je kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje. 

KRIŠTÁĽ vo svojej čírosti obsahuje všetky farby a je univerzálnym liečivým kameňom. Symbolizuje svetlo Zeme a má posilňujúce, očistné a ochranné účinky. Spája nás s prameňom pôvodnej energie a s čistou tvorivou silou duše. Dokáže energiu koncentrovať, prenášať, ukladať a prepájať. Navracia rovnováhu, podporuje vývoj a odstraňuje blokády minulosti.

LABRADORIT

Je kameňom intuície, meditácie a ochrany pred negatívnymi vplyvmi. Pomáha upokojiť myseľ a uvidieť za ilúzie bežného života, aby sme sa spojili so stabilitou vo svojom vnútri. Vedie nás objavovať zázraky života v bežnej každodennosti. Rozširuje naše vnímanie a podporuje sebavyjadrenie.Modrá farba sochy je v odtieni do petrolejovej, nie je to studená modrá. Čarokrásne ladí so zlatom a striebrom.

Socha je dutá. Ku každej soške prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)