NÁRAMOK SILA SRDCA

Dostupnosť: skladom 1 ks
20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Náramok z prírodných minerálov, doplnených komponentami z chirurgickej ocele a krásnym príveskom v tvare srdca.
Náramok nesie tému lásky a sily. Prepája spojenie so Zemou a spirituálnu čistotu. 

Minerály: aura krištáľ, červený jaspis
Veľkosť (obvod ruky): 16,5 cm

JASPIS

Jaspisov je viacero druhov. Červený jaspis je nositeľ životodarnej energie, ktorý nás otvára múdrosti, trpezlivosti a láske Zeme. Podporuje odvahu, vytrvalosť a posilňuje krvný obeh. Harmonizuje plodnosť, menštruáciu a krvný obraz. 

KRIŠTÁĽ

Krištáľ vo svojej čírosti obsahuje všetky farby a je univerzálnym liečivým kameňom. Symbolizuje svetlo Zeme a má posilňujúce, očistné a ochranné účinky. Spája nás s prameňom pôvodnej energie a s čistou tvorivou silou duše. Dokáže energiu koncentrovať, prenášať, ukladať a prepájať. Navracia rovnováhu, podporuje vývoj a odstraňuje blokády minulosti.

Čo je aura krištáľ? Je to prírodný krištáľ, ktorý má
 dúhovú povrchovú úpravu vytvorenú pomocou zlata alebo platiny. Podľa môjho vnímania aj vnímania iných ľudí, ktorí sa zaoberajú liečivou silou minerálov, má tento dúhový efekt na liečivé účinky krištáľu pozitívny vplyv. Krištáľ ako kameň je symbolom bieleho svetla, ktoré v sebe obsahuje celé farebné spektrum. Aura efekt túto jeho vlastnosť zdôrazňuje. Náramok k Vám príde krásne zabalený, takže je vhodný aj ako darček 💗