ELFSKÁ KRÁĽOVNÁ S MALACHITOM

: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
486 ks

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom a prírodnými minerálmi.

Táto nádherná elfská kráľovná je skutočnou ozdobou priestoru. Tmavá hlina vytvára úžasný kontrast so zlatým zdobením a kameňmi. 
Na srdci má vsadený malachit s oválnou kresbou, vytvárajúcou dojem hĺbky, čo k jej hlbokému srdcu krásne ladí. Na korunke má vsadený úžasný modrý fazetovaný topáz, ktorý jej dodáva magické naladenie. Po stranách je doplnený malými olivínmi. Na brušku má táto kráľovná keltský symbol Triskelion, ktorý predstavuje posvätné číslo 3 a zdravé plynutie životnej sily. Uprostred neho je vsadený malý bordový granát. V dolnej časti pri ornamentoch sú vsadené malé avanturíny smaragdovo zelenej farby.

Naladenie tejto výnimočnej Bohyne je hlboko spojené s Prírodou a jej múdrosťou. Vnútorný pokoj a poznanie plynutia prírodných síl prináša liečenie pre telo aj dušu. 
Elfská kráľovná je spojená s hlbinami Zeme, jej stabilitou a silou. Zároveň má jasné spojenie aj s Nebesami, čistotu vnímania a schopnosť videnia Pravdy.  Vyžaruje rovnováhu, sebaistotu a dôstojnosť, ktorá je spojená s liečením a láskavosťou. Prináša duchovné inšpirácie do hmoty a prejavu.

Veľkosť: 44cm
Vsadené minerály: topáz, olivíny, malachit, granát, avanturíny

Socha je dutá. Ku každej soške prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)