BOHYŇA OTVORENÉHO SRDCA

: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
268 ks

Socha vytvorená ručne z prírodnej keramickej hliny, ručne maľovaná a ozdobená 23.75 karátovým zlatom a prírodnými minerálmi.

Bohyňa otvoreného srdca nesie tému uvedomenia, čo je v živote najdôležitejšie. Je to Láska, ktorá prechádza všetkými úrovňami a ktorá je výživou pre skutočne naplnený život. Toto naladenie jej dáva kráľovskú vznešenosť aj preto, že Láska, ktorú vyžaruje začína Láskou k sebe samej. Bohyňa má na korunke vsadený krásny priezračný fazetovaný citrín. V oblasti Srdca červený jaspis a v lone tmavobordový granát. 

CITRÍN

Oživuje kreativitu, optimizmus, chuť do života a rozjasňuje myseľ. Podporuje dynamiku, flexibilitu a zároveň vnútorné pokojné naladenie. Spája vnútornú harmóniu s účasťou na spoločenskom dianí. Pomáha nám vidieť neúspech ako možnosť k rastu.

JASPIS

Červený jaspis je nositeľ životodarnej energie, ktorý nás otvára múdrosti, trpezlivosti a láske Zeme. Podporuje odvahu, vytrvalosť a posilňuje krvný obeh. Harmonizuje plodnosť, menštruáciu a krvný obraz. Japis Mookait podporuje vnútorný pokoj v každej situácii, ako aj zladenie svojho konania s vnútornými potrebami.

GRANÁT

Granát je pre mňa jeden zo základných kameňov na podporu uzemnenia a ženského zdravia. Podporuje životnú silu, vytrvalosť, odvahu ísť ďalej a vyvíjať sa. Spája nás so Zemou, s krásou jednoduchosti a s našou zdravou inštinktívnou podstatou. Na fyzickej úrovni podporuje krvotvorbu, zdravie krvi a srdca. V minulosti sa nosil ako ochranný amulet proti uhranutiu.


Veľkosť: 35 cm
Vsadené minerály: citrín, červený jaspis, granát

Socha je dutá. Ku každej soške prikladám ručne písaný list s popisom jej naladenia a informačný materiál o nej a o vhodnej starostlivosti.
Bohyňa k Vám príde krásne zabalená a stretnutie s ňou môže byť skutočne slávnostným zážitkom :)